Akcesoria do jacuzzi hotelowego – w najbardziej przystępnej cenie

Decydując się na urządzenie przestrzeni hotelowej, zazwyczaj stawia się na ręcznik, szlafrok i odpowiednie obuwie prysznicowe. Doposażając jacuzzi w odpowiednie dodatki natrafiamy na mnóstwo gadżetów oraz dodatków, które proponują umilenie użytkownikowi hotelu korzystania z wygody swojego pobytu w apartamencie. Nowoczesny design i praktyczne dodatki, podwyższą jakość użytkowania masującej kąpieli wodnej Twoim klientom.

Drobne dodatki – za to praktycznego użycia

W ofercie marketingowej znajdziesz schodki, które ułatwią wejście do jacuzzi, znajdującego się na podwyższeniu, maty antypoślizgowe, wanienki, które służą do opłukiwania stóp przed wejściem do ciepłej, chlorowanej wody. Zestawy do ćwiczeń rehabilitacyjnych – hantle, mankiety. Oprócz tego różnego rodzaju propozycje przedmiotów, które umożliwią hotelowcom korzystanie z radości posiłków w wannie – nietłukące się naczynia, gumowe tacki, itp.

Akcesoria niezbędne do czyszczenia jacuzzi

W tym wypadku na wielu witrynach internetowych znajdziesz używane, dobrej jakości produkty czyszczące. Dużą popularność cieszą się zwłaszcza: ręczny odkurzacz, który nie wymaga zasilania(końcówka jest idealna by można było dotrzeć do najgłębszych zakamarków jacuzzi), wkłady filtrujące, które zmiękczają wodę oraz gąbki, pochłaniające tłuste zabrudzenia z powierzchni wody (pozostałości po olejkach i balsamach użytkowników).

Jacuzzi

Elementy umilające kąpiel

Melomani z pewnością docenią dodatkowe elementy, w które zaopatrzone są nowoczesne wanny z hydromasażem, jakimi są muzyka i kolorowe światełka. Muzykoterapia w połączeniu z kolorowymi światłami obniża negatywne samopoczucie i wprawia w głęboki relaks użytkownika jacuzzi. Często znajduje to lepsze zastosowanie niż leki uspokajające.

  • Od Ciebie zależy; możesz wyposażyć swoje jacuzzi w parasol, pochwyt, bezprzewodowe sterowanie czy nawet w system chłodzący.
  • Wbudowany system uzdatniania wody zadba, by chlorowana wody nie podrażniła Twojej skóry.
  • Akcesoria do jacuzzi ogrodowego, tj. dmuchane ławki i zagłówki zwiększają komfort użycia jacuzzi i pozwalają na relaks w naturalnych warunkach. Wszystkie akcesoria dopasowane są dodatkowo kolorystycznie do wybranego modelu jacuzzi, by zapewnić Ci niezapomniane chwile przyjemności!

W rzeczy samej, możesz już teraz sam zdecydować o indywidualności hotelowego jacuzzi, personalizując spa o bardzo szeroką gamę możliwości (od technicznych pomp i dyszy, po wizualne światła kolorystyczne i muzykoterapię).