Pomoc frankowiczom Gdańsk – Znajdź adwokata, który Ci pomoże

W Polsce jest wiele osób, które zdecydowały się na kredyt we frankach. Wtedy mogło wydawać się to dobrą decyzją, jednak w przeciągu kilkunastu lat wszystko zaczęło się zmieniać. Dlaczego decydowaliśmy się na ten kredyt? Jakie szanse mają frankowicze? Gdzie szukać pomocy?

Dlaczego decydowaliśmy się na kredyt frankowy?

Kredyty frankowe najpopularniejsze były od 2005 roku do 2008 roku. Był to czas, kiedy banki podpisały ogromną liczbę umów na kredyty hipoteczne właśnie we frankach. W tamtych czasach do podpisywania tylu umów zachęcał korzystny i atrakcyjny kurs walutowy.

Największą zachętą do podjęcia się kredytu frankowego był fakt, że osoby miały problem ze zdolnością kredytową w polskiej walucie. W przypadku skorzystania z kredytu we frankach tego problemu już nie było. Niestety po 2015 roku kurs franków wzrósł bardzo drastycznie. Raty kredytów frankowych wzrosły. Był to początek wielu problemów, z którymi musieli zacząć się borykać kredytobiorcy.

Mimo wszystko większość umów wtedy zawieranych była nieuczciwa. Właśnie dlatego każdy frankowicz, który czuje się oszukany, powinien skorzystać z pomocy. Pomoc frankowiczom Gdańsk

oferuje wiele kancelarii, które specjalizują się w tego typu sprawach.

Jakie szanse mamy na unieważnienie kredytu?

Trybunał Sprawiedliwości dzięki wyrokowi znacznie zwiększył szansę frankowiczów. Wielu z nich już dawno unieważniła kredyt frankowy Gdańsk. Oprócz unieważnienie można ubiegać się o odfrankowanie kredytu. Oznacza to, że osoby, które zaciągnęły kredyt we frankach, w zależności od rodzaju tego kredytu mogą starać się o zwrot nadpłaconych do tej pory kwot, wynikających ze wzrostu kursu.

Szanse na unieważnienie kredytu są bardzo wysokie, właśnie dlatego osoby, które są posiadaczami kredytu frankowego, powinny od razu walczyć o swoje.

pomoc frankowiczom Gdańsk

Gdzie szukać pomocy?

Pomocy najlepiej jest szukać w kancelariach adwokackich, które są obeznane w temacie. W całej Polsce jest mnóstwo miejsc, do których możemy się zwrócić i poprosić o pomoc.